JobTiger Bulgaria
Архитект - "МИР-Кънсалтинг" Варна
Varna, Bulgaria
Full Time
Bulgarian
Posted 14 Mar

Who we are

За нас

Като АРХИТЕКТ ще играете една от ключови роли в ръководенето и управлението на архитектурни проекти от началото до завършването им.

Role overview

Ще имате възможност да работите по разнообразни проекти - от жилищни и търговски сгради до хотели и обществени пространства.

What you will do

Отговорности

* Контрол на проектната документация.
• Отговаря за координацията на всички работни дейности по проекта;
• Подсигурява най-ефективното и рентабилно изпълнение на заложените проекти;
• Разработва детайли по проектите, отговарящи на последователността на дизайна и поддържа цялостното качество на проекта.

Expertise we seek

Изисквания и необходими умения

• Трудов стаж на позиция архитект.
• Висше специално образование (архитектурен факултет), с пълна проектантска правоспособност, вписано в регистъра на съответната камара, в съответствие с придобитата професионална квалификация.
• Познания по местните кодекси и разпоредби;
• Отлично владеене на архитектурни софтуери ( Revit);

You are

What you can expect

Ние Ви предлагаме

• Добро възнаграждение;
• Възможности за професионално развитие;
• Творческа работна среда в млад и приятелски настроен колектив;

За да кандидатствате моля изпратете ни CV-то.

Информация за контакт

Телефон: +359899318868